FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA SZKOLENIE

Szkolenie z RODO – Gdańsk – 28.01.2019 r. (8h – 449 zł)

  Dane uczestników

  Uczestnik 1

  Uczestnik 2

  Uczestnik 3

  Uczestnik 4

  Uczestnik 5

  Uczestnik 6

  Uczestnik 7

  Uczestnik 8

  Uczestnik 9

  Uczestnik 10

  Uczestnik 11

  Uczestnik 12

  ⇒Dane zbierane są w celu umożliwienia zapisu na szkolenie otwarte i zawarcia umowy z administratorem.
  ⇒Podstawą prawną ich przetwarzania jest art. 6 pkt.1 lit b) i c) Rozporządzenia 2016/679.

  ⇒Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia umowy i wzięcia udziału w szkoleniu. Brak podania danych uniemożliwi jej zawarcie.

  ⇒Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych poprzez serwis SzkolenieRODO.pl jest Instytut Odpowiedzialnego Biznesu Anna Mrozowska z siedzibą w Poznaniu przy ul. Mickiewicza 33/41. Możesz się z nami skontaktować poprzez wysłanie wiadomości na adres: kontakt@szkolenierodo.pl.

  ⇒Dane identyfikacyjne i kontaktowe będą przechowywane przez 6 miesięcy, a dane rozliczeniowe przez 6 lat po dacie szkolenia.

  ⇒Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  ⇒Odbiorcami danych osobowych są obsługujące administratora firmy w zakresie hostingu, komunikatorów internetowych, księgowości, przewozu przesyłek oraz Google Inc. Dane będą przekazane do Stanów Zjednoczonych (usługi Google Inc.). Będą one bezpieczne z uwagi na przyjęte wzorcowe klauzule umowne oraz przystąpienie Google Inc. do programu EU-US Privacy Shield Framework. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

  Więcej informacji odnajdziesz w Polityce prywatności i plików „cookies” serwisu.