Szkolenia zamknięte

Zamów szkolenie dla swojej firmy lub instytucji.
Sprawdź naszą ofertę szkoleń indywidualnych w Twojej organizacji!

Oferta szkoleń dedykowanych

Organizacjom, które zamierzają przeszkolić większą liczbę osób albo posiadają indywidualne zapotrzebowanie tematyczne, rekomendujemy skorzystanie z naszej oferty szkoleń zamkniętych.

Zajęcia realizujemy we wskazanej lokalizacji (np. Państwa siedzibie). Dostosowujemy ich program do potrzeb Państwa branży. Szkolenie możemy zrealizować w standardowej formule 6-7 godzin, ale również w indywidualnie ustalonym, rozszerzonym wariancie.

Zachęcamy do przesłania zapytania w poniższym formularzu. Na jego podstawie ustalimy Państwa zapotrzebowanie i niezwłocznie prześlemy ofertę.

Dlaczego warto skorzystać ze szkolenia dedykowanego?

  • Realizacja w Państwa siedzibie.
  • Dostosowanie programu do potrzeb Państwa branży.
  • Imienne certyfikaty dla Uczestników.
  • Wzór dokumentacji przetwarzania danych osobowych.
  • Czas trwania – 6 do 7 godzin zegarowych (oferujemy również szkolenia rozszerzone).
  • Prowadzący – nasi specjaliści to wieloletni praktycy tematyki ochrony danych osobowych.
  • Materiały szkoleniowe i przydatne upominki dla Uczestników – aby zachowali nie tylko merytoryczne wspomnienia!

napisz do nas

ZAPYTAJ O SZKOLENIE TERAZ I POZNAJ SZCZEGÓŁY JUŻ W CIĄGU 30 MINUT

Dane zbierane są w celu umożliwienia osobom zainteresowanym kontaktu z administratorem oraz uzyskania przez nie szczegółowych informacji na temat świadczonych usług. Podstawą ich przetwarzania jest art. 6 ust.1 lit f) Rozporządzenia 2016/679.

Podanie danych jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek skorzystania z funkcjonalności formularza kontaktowego. Brak podania danych uniemożliwi wysłanie wiadomości i udzielenie odpowiedzi na nią.

Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych poprzez serwis SzkolenieRODO.pl jest Instytut Odpowiedzialnego Biznesu Anna Mrozowska z siedzibą w Poznaniu przy ul. Mickiewicza 33/41. Możesz się z nami skontaktować poprzez wysłanie wiadomości na adres: kontakt@szkolenierodo.pl.

Dane będą przechowywane przez 6 miesięcy od dnia ostatniej korespondencji.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych osobowych są hostingodawca administratora oraz Google Inc. Dane będą przekazane do Stanów Zjednoczonych (usługi Google Inc.). Będą one bezpieczne z uwagi na przyjęte wzorcowe klauzule umowne oraz przystąpienie Google Inc. do programu EU-US Privacy Shield Framework.

Więcej informacji odnajdziesz w Polityce prywatności i plików „cookies” serwisu.

Galeria